eduact

eduact

 
 
eduact
eduact
eduact
eduact
Hakkımızda 

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu –kısaca hepimizin bildiği ismiyle BİL-VİP- 06 Haziran 2002 yılında Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu yılda BİL-IQ ismini kullanan kurum, 2016 yılından beri BİL-VİP olarak siz değerli öğrencilerimizin yanındadır. Eğitim vermeye başladığı günden beri sayısız öğrencinin Türkiye derecelerinde yer almalarını sağlamıştır. Binlerce üniversiteye yüz binlerce öğrenci yerleştiren kurumumuz hala öğrencilerine ilk günkü heyecanla yardımcı olmaktadır.

 

06 Haziran 2002 yılında BİL-IQ ismiyle kurulan Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu, 2016 yılında isim değiştirerek BİL-VİP ismini almıştır. 22 yıldır Konya-Selçuklu’da öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatında onlara eşlik etmektedir. 

 

Dersliklerimiz

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu, Selçuklu/KONYA’da Gedavet Yürüyüş Yolu’ndaki binasında öğrencilerimize eğitim-öğretim yapmaktadır. Yedi katlı binamızda 14 derslik, bir akıllı sınıf, 3 çalışma salonu bulunmaktadır. 

 

 

Misyonumuz

22 yıldır devam eden öğretme isteğimizle, siz değerli gençlerin hayatlarının belki de en önemli sınavı hazırlamayı misyon edinmiş bulunuyoruz. Değişen sınav sistemlerine anında adapte olmamız, yeni nesil soru anlayışımız, uzman rehberlik yöntemlerimizle yıllardır sizin yanınızdayız, uzun yıllar olmaya da devam edeceğiz. “Her öğrenci biriciktir” anlayışımızla herkese göre ayarlanabilen ders sistemimiz ve programlarımızla yıllardır Konya’nın öncü kurumlarından biri olmaya devam ediyoruz.

 

Vizyonumuz

Konya Bil-Vip Özel Öğretim Kursu olarak şehrimizde eğitim dünyasına yön vermeye, eğitim-öğretim alanında söz sahibi olmaya devam etmek en büyük vizyonumuzdur. Bunun yanında eğitimi teknolojiyle bütünleştirip çağın gerisinde kalmayan, akranlarından hep bir adım önde olan, topluma faydalı, sağduyulu ve başarılı bireyler yetiştirmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Sınavın adı değişse de değişen her yeni sınava anında adapte olabilen, değişen şartlardan etkilenmeden hedefinden sapmadan yürüyen öğrencilerimizi; yine bu anlayışa sahip, alanında uzman öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Okul-veli-öğrenci üçgenini sağlam bir şekilde kurmaya devam edeceğiz.

Bil-Vip