Bİ-KOÇ NELER YAPAR?

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu, değişen dünyanın değişen ihtiyaçlarına cevap vermesi, sorunlarına çözüm bulması sebebiyle yıllardır Konya’nın akla gelen ilk kurumlarından biri olmaya devam ediyor. Kurumumuz, değişen sınav sistemleri, pandemi döneminde öğrencilerin sınıf ortamından uzak kalması sebebiyle son dönemde oldukça yaygın olan koçluk sistemi 2022 yılında aktif hale getirdi. Bi-Koç markasıyla eğitim hayatına başlayan yan kuruluşumuzda koçluk öğrencilerimiz kendilerine ait sessiz çalışma alanlarında ders çalışabiliyor, onlara tahsis edilen tabletlerden ve sadece kendilerinin kullandığı internetten faydalanarak ders çalışabiliyor. Kredi sistemiyle çalışan Bi-Koç’ta öğrenciler kendilerinin istediği kadar kredi alabiliyorlar. Diledikleri derslerden ise bire bir özel ders alabiliyorlar. Bunun haricinde alanında uzman bir eğitim koçuyla çalışıp eksiklerini görebiliyor, çözümler bulabiliyor ve psikolojik olarak da bu sınava hazırlanabiliyorlar. Haftada en az bir deneme sınavı yapılıyor, soru çözümleri ise bire bir olmakla beraber soru çözüm esnasında asla sıra beklenmiyor. Tercihlerin de tercih robotu kullanılarak yapılan Bi-Koç’ta bu özel imkanların tümü sizleri bekliyor. 

 

KOÇLUK NEDİR?

Eğitim koçluğu son yıllarda öğrencilerin oldukça rağbet ettiği bir sistemdir. Eğitim koçu, öğrencilerinin her türlü sorununu dinler, ders programını yapar, özel ders isteyen öğrencilerin öğretmen atamalarını yapar, öğrencimizi düzenli takip eder ve veli ile iletişim halinde olur. Yaşam koçu ile karıştırılmaması gereken eğitim koçu öğrencinin akademik başarısıyla ilgilenir ve psikolojik danışmanlık yapar. Özel hissetmenin ayrıcalığını yaşayan öğrencilerimiz, bu sayede sınava hem psikolojik hem de akademik olarak hazır bir şekilde girer. 

 

GRUP DERSLERİ NEDİR?

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursunda her kademeye göre bir eğitim sistemi mevcuttur. 2024 yılında aktif edeceğimiz grup derslerini ise sizlere sunmaktan gurur duyarız. Grup derslerimizin içeriği şu şekildedir: Öğrencimiz paket program istemeyebilir. Ancak koçluk derslerinde bire bir ders almak da onu maddi açıdan zorlayabilir. İşte burada grup dersleri ortaya çıkmaktadır. Öğrencinin kendi seçeceği bir ya da birkaç dersten en fazla 6 kişilik gruplarla çalıştığı bir sistem olan grup dersleri inanıyoruz ki birçok öğrencin ve velinin hoşuna gidecektir. 

Bil-Vip