Bir Özel Kurs Değil,
Size Özel Bir Kurs!

Konya Bil-Vip Özel Öğretim Kursu hakkında detaylı bilgi için tıklayın. eduact

eduact
eduact
eduact
eduact
eduact
eduact

Kaliteli eğitim

2002'den bu yana özveriyle, disiplinle çalışarak binlerce öğrencinin hedeflerine ulaşmalarını sağlayan BİL-ViP geçen bunca yılda eğitimin kalitesinden asla ödün vermemiş; değişen müfredata uygun kaliteli bir eğitim vermeye devam etmiştir. Değişen sınav sistemlerine anında adapte olabilen ve öğrencilerini de adapte edebilen BiL-ViP her zaman yanınızda...

Uzman Kadro

Eğitimin hiç şüphesiz en önemli faktörlerinden biri olan öğretmen kadrosu, BİL-ViP'in en önem verdiği konulardan biridir. Öğrencilerimizin dersine giren öğretmenlerimiz alanında uzman, sınav tecrübesine sahip, anlayışlı-aynı zamanda disiplinli- eğitim neferleridir. YKS öğrencilerimize giren öğretmenlerimiz LGS grubuna girmemektedir. LGS öğrencileri kendi derslerine uygun branş öğretmenleriyle derslerini işlemekte, sorularını çözmektedir.

Başarıya Giden Yol

İyi bir lise, iyi bir üniversite, akademik hayatta başarı için yol BiL-ViP'ten geçmektedir. Tecrübeli rehberlerimiz, uzman kadromuz, disiplinli idaremizle sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Kendiniz için, BİL'mek için ileride BİL'inmek için, güzel bir kariyer için sizin de yolunuz BiL-ViP'ten geçsin.

eduact
eduact
eduact

Detaylı Bilgi İçin

0332 353 08 08

Hakkımızda

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu

Konya Özel Bil Özel Öğretim Kursu kısaca hepimizin bildiği ismiyle BİL-VİP, 06 Haziran 2002 yılında Konya’da kurulmuştur. Kurulduğu yılda BİL-IQ ismini kullanan kurum, 2016 yılından beri BİL-VİP olarak siz değerli öğrencilerimizin yanındadır. Eğitim vermeye başladığı günden beri sayısız öğrencinin Türkiye derecelerinde yer almalarını sağlamıştır. Binlerce üniversiteye yüz binlerce öğrenci yerleştiren kurumumuz hala öğrencilerine ilk günkü heyecanla yardımcı olmaktadır.

Daha Fazla
Sınıflarımız

Eğitimde Öğrenci Odaklı İlerliyoruz

Bil-Vip